Zrušení členství nebo příjmu informačních zpráv


Nepotřebuješ-li se aktuálně seznamovat, neruš své členství.


Přihlaš se do  členské sekce, změň si preferovaný typ vztahu na "PŘÁTELSKÝ" nebo "SÍTĚ/KONEXE".
Není nutné se účastnit naplánovaných akcí. Členství si ponech, čas od času konáme společnou dovolenou v Alpách, výlety, pikniky v parku, sportovní aktivity, různé zážitky, adrenalin... Třeba tě zaujme individuální koučing nebo jeden z našich odborných workshopůObtěžují tě pozvánky na plánované akce? 

Není třeba rušit členství, stačí zrušit odběr SMS nebo emailů. 
Příjem zpráv zrušíš na této stránce nebo v členské sekci.Nikdy nevíš, co ti život přinese...byla by škoda zrušit členství...

Tvůj přístup do členské sekce není časově omezen a proto zbytečně neruš své členství. 
Zrušíš-li členství, ztratíš přístup do členské sekce, kredit, přehled o rezervovaných akcích a přijatých platbách. Ponecháš-li si členství, můžeš se kdykoli v budoucnu opět přihlásit do členské sekce a znovu začít naplno využívat služeb zážitkové seznamovací agentury.Zavedli jsme jen jeden poplatek, žádné další poplatky vás v životě nečekají.

Člena, který již uhradil jednorázový poplatek 399 Kč za rozšířené členství, již nečekají žádné další poplatky.
Jsi-li vlastníkem rozšířeného členství, neruš jej. Tvá opětovná registrace k rozšířenému členství by tě zbytečně stála 399 Kč.
Nezrušíš-li své členství, nebudeš muset již nikdy v budoucnu hradit registrační poplatek.Zrušený příjem SMS a emailů lze z členské sekce kdykoli obnovit. Povolíš-li příjem SMS a emailů, může tě pořadatel informovat o plánovaných 
akcích ve tvém okolí.

Zrušení členství

Česky

Na této stránce lze zrušit členství a příjem pozvánek na budoucí akce. Další nápovědu a více informací najdeš v často kladených otázkách nebo v Provozních podmínkách. Informace ti poskytnou i regionální organizátoři.

Využij rezervační systém. Svou účast rezervuj vždy jako přihlášený člen nejpozději 7 dní předem.

Vstupné se nejsnadněji hradí předplaceným kreditem. Navyš si členský kredit.

Poskytujeme osobní koučing a individuální poradenství. Jde o privátní konzultace se vztahovým odborníkem. Na osobní schůzce můžeš být sám(a), nebo se svým známým (Tvůj doprovod).


Nemáš rád(a) hromadné akce s mnoha lidmi? Dáváš přednost individuálnímu setkání?
Využij službu INDIVIDUÁLNÍ RANDE. Zprostředkujeme kontakt na jeden vhodný kompatibilní protějšek za účelem domluvení osobního setkání.
Služba určena pro náročné. Rychlý a efektivní způsob seznámení. Zašli koordinátorovi svou fotografii, stručnou charakteristiku, popis preferovaného protějšku a zálohu 5 000 Kč. Agentura v databázi vyhledá vhodné protějšky, ty osloví s možností se s Tebou bezplatně seznámit. Pokud Tebou dodaný text a foto zaujme, zašleme i Tobě foto včetně charakteristiky doporučeného protějšku. Zaujme-li i Tebe doporučovaná osoba, obdržíš na ni kontakt za účelem domluvení osobního setkání. Více o službě


Akce
   Regiony   Provozní podmínky   Předplatit kredit   Členská smlouva   Zrušit členství

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky