Zrušení členství nebo příjmu informačních zpráv


Nepotřebuješ-li se aktuálně seznamovat, neruš své členství.


Přihlaš se do  členské sekce, změň si preferovaný typ vztahu na "PŘÁTELSKÝ" nebo "SÍTĚ/KONEXE".
Není nutné se účastnit naplánovaných akcí. Členství si ponech, čas od času konáme společnou dovolenou v Alpách, výlety, pikniky v parku, sportovní aktivity, různé zážitky, adrenalin... Třeba tě zaujme individuální koučing nebo jeden z našich odborných workshopůObtěžují tě pozvánky na plánované akce? 

Není třeba rušit členství, stačí zrušit odběr SMS nebo emailů. 
Příjem zpráv zrušíš na této stránce nebo v členské sekci.Nikdy nevíš, co ti život přinese...byla by škoda zrušit členství...

Tvůj přístup do členské sekce není časově omezen a proto zbytečně neruš své členství. 
Zrušíš-li členství, ztratíš přístup do členské sekce, kredit, přehled o rezervovaných akcích a přijatých platbách. Ponecháš-li si členství, můžeš se kdykoli v budoucnu opět přihlásit do členské sekce a znovu začít naplno využívat služeb zážitkové seznamovací agentury.Zavedli jsme jen jeden poplatek, žádné další poplatky vás v životě nečekají.

Člena, který již uhradil jednorázový poplatek 399 Kč za rozšířené členství, již nečekají žádné další poplatky.
Jsi-li vlastníkem rozšířeného členství, neruš jej. Tvá opětovná registrace k rozšířenému členství by tě zbytečně stála 399 Kč.
Nezrušíš-li své členství, nebudeš muset již nikdy v budoucnu hradit registrační poplatek.Zrušený příjem SMS a emailů lze z členské sekce kdykoli obnovit. Povolíš-li příjem SMS a emailů, může tě pořadatel informovat o plánovaných 
akcích ve tvém okolí.

Zrušení členství

Česky English Ruština

Na této stránce lze zrušit členství a příjem pozvánek na budoucí akce. Další nápovědu a více informací najdeš v často kladených otázkách nebo v Provozních podmínkách. Informace ti poskytnou i regionální organizátoři.

Využij rezervační systém. Svou účast rezervuj vždy jako přihlášený člen nejpozději 7 dní předem.

Vstupné se nejsnadněji hradí předplaceným kreditem. Navyš si členský kredit.

Poskytujeme osobní koučing a individuální poradenství. Jde o privátní konzultace se vztahovým odborníkem. Na osobní schůzce můžeš být sám(a), nebo se svým známým (Tvůj doprovod).


Nemáš rád(a) hromadné akce s mnoha lidmi? Dáváš přednost individuálnímu setkání?
Využij službu INDIVIDUÁLNÍ RANDE. Zprostředkujeme kontakt na jeden vhodný kompatibilní protějšek za účelem domluvení osobního setkání.
Služba určena pro náročné. Rychlý a efektivní způsob seznámení. Zašli koordinátorovi svou fotografii, stručnou charakteristiku, popis preferovaného protějšku a zálohu 5 000 Kč. Agentura v databázi vyhledá vhodné protějšky, ty osloví s možností se s Tebou bezplatně seznámit. Pokud Tebou dodaný text a foto zaujme, zašleme i Tobě foto včetně charakteristiky doporučeného protějšku. Zaujme-li i Tebe doporučovaná osoba, obdržíš na ni kontakt za účelem domluvení osobního setkání. Více o službě


Akce
   Regiony   Provozní podmínky   Předplatit kredit   Členská smlouva   Zrušit členství

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme členství.

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to ve všech krajích České republiky. Jezdíme s lidmi i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše foto, není třeba vkládat fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete zobrazovat svůj profil, upravovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účstnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ