Noční orientační běh

Přihlas se do pořadníku pro zájemce o Noční orientační běh.

 

NOČNÍ ORIENŤÁK

Naši instruktoři Vám připraví zajímavou noční trať orientačního běhu. Na startu účastník nebo dvoučlenná hlídka obdrží - číslo a zvláštní svítilnu k upevnění na hlavu. Závodníci hledají v terénu značky a trať. Mezi startem a cílem je několik míst, které slouží jako kontroly, na kterých se nachází zprávy a kódy. Kontroly jsou označeny bílou značkou. Celá trať vede zalesněným terénem, který není nikterak přehledný. Vyhrává nejrychlejší dvojice či tým. Program je zaměřen na postřeh, orientační schopnost, odvahu, rozhodnost a přesný odhad. Na startu převezmou závodníci vybavení jako svítilnu k upevnění na hlavu, startovní číslo, tužku a papír na zapsání kódů. Program je určen pro skupinky od 6 osob. Délka tratě záleží na terénu a pohybuje se od 1300 m ve skalním a nepřehledném terénu až po 4 km v přehledném terénu. Program je vhodný zařadit i jako závěrečnou aktivitu dne a spojit s barbeque. Zajistíme organizaci celého závodu, povinné výbavy včetně speciálních map, lampiónů na kontrolách s razítky, odměny pro vítěze, případné občerstvení po závodu a pojištění. Přepravu účastníků lze dohodnout při objednávce.

Cena 700 Kč/osoba včetně vybavení a vytištěné mapyDENNÍ ORIENŤÁK

Naši instruktoři Vám připraví zajímavou trať orientačního běhu. Na startu dostane účastník/závodník nebo dvoučlenná hlídka číslo a zvláštní podrobnou mapu terénu. Mapu si připevní na podložku a seznámí se s tratí běhu. Mezi startem a cílem je na mapě označeno několik míst, tedy kontrol. V terénu jsou kontroly označeny trojbokým hranolem,jehož stěny jsou červenobíle úhlopříčně rozděleny. U hranolu se nachází kontrolní razítko. Celá trať vede zalesněným terénem, který není přehledný a tak je těžké kontroly najít. Vyhrává nejrychlejší a s označenými kontrolami. Program je zaměřen na postřeh, orientační schopnost a přesný odhad. Na startu vám budou předány tyto pomůcky: busola, mapa, podložka, startovní číslo. Program je určen pro skupinky od 14 osob. Doporučujeme celodenní (7 -12 km)nebo půldenní program (4 -8 km). Zajistíme organizaci celého závodu, povinné výbavy včetně speciálních map, lampiónů na kontrolách s razítky, odměny pro vítěze, případné občerstvení po závodu a pojištění.

Česky

Na této stránce najdeš info o akčních sportovních událostech "Noční orientační běhy", které pořádá zážitková, cestovní a seznamovací agentura SBLIŽUJEME.CZ  


 

Nemáte rádi hromadné akce s mnoha lidmi? Dáváte přednost individuálnímu setkání?
Využijte službu "Zprostředkování kontaktu na jeden protějšek za účelem domluvení osobního setkání". Služba je určena pro náročné klienty. Jde o nejrychlejší způsob seznámení. Zašlete koordinátorovi Vaši fotografii, stručnou charakteristiku, popis preferovaného protějšku a zálohu 5 000 Kč. Agentura vyhledá v databázi vyhovující protějšky, které kontaktuje a zašle jim Vaše foto s charakteristikou. Zaujmete-li někoho, agentura Vám zašle fotku a popis těch protějšků, které mají zájem se s Vámi seznámit. Bude-li Vám někdo sympatický, pošleme Vám navzájem na sebe kontaktní údaje a pak už si sami můžete domluvit osobní setkání. Více o službě


Neoslovila Vás žádná naplánovaná akce? Zašlete svůj návrh na preferovanou událost pořadateli. Provozovatele můžete kontaktovat na info@sblizujeme.cz nebo pomocí formuláře


Údaje vložené do osobního profilu se nikdy nebudou zobrazovat ostatním uživatelům, data pomáhají pořadatelům efektivně organizovat události. 


Akce dle data
    Akce dle regionů    Regionální organizátoři    Platební metody    Nápověda    Provozní podmínky   Deaktivovat profil či zprávy

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí. Akce jsou v souladu s vládním nařízení ohledně počtu osob jedné skupiny a rozestupů jednotlivých skupin.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ