Jaký je Alfa samec neboli vysoko-hodnostní muž

Workshop jak se stát Alfa samcem, neboli vysoko-hodnostním úspěšným mužem.

Jde o moderovaný workshop a debatu o vlastnostech a chování, které ženy u mužů vyhledávají.
Workshop vám pomůže si uvědomit, jaký charakter by měl mít každý úspěšný muž.
Dostanete návod, po čem ženy touží a co od mužů očekávají.
Muži se dají zařadit do tří úrovní, získáte znalost, jak je třeba se chovat, abyste se zařadili mezi vysoko-hodnotní muže.
Workshop vám pomůže být úspěšnější ve vztahu k ženám, mezilidských vztazích, pracovních vztazích.

Je prokázané, že vysoko-hodnotní muži mají dlouhodobé kvalitní vztahy či manželství,  spokojené naplněné životní partnerky, funkční rodinu a psycho-emočně vyrovnané děti.

Alfa samci se rychle rozhodují, nevyhýbají se konfliktům, jsou si jistí sami sebou, nečekají až na to, co na ně zbude, nic si nedělají z toho, když se někomu nezalíbili.

Workshop je jen pro muže a koná se většinou v pátek či sobotu od 18:00 nebo 18:30 hodin. Časová náročnost: 3 hodiny

Cena: v předprodeji 500 Kč; v hotovosti na místě 700 KčČesky

Na této stránce najdeš info o naučném workshopu "Jaký je vysokohodnostní muž", který pořádá zážitková, cestovní a seznamovací agentura SBLIŽUJEME.CZ  


 

Neoslovila tě žádná naplánovaná akce? Zašli svůj návrh na prefervanou akci pořadateli. Provozovatele můžeš kontaktovat na info@sblizujeme.cz nebo pomocí formuláře

Máš zájem o vážné seznámení? Dáváš přednost "one-to-one" komunikaci a individuálnímu setkání jen s jedním potenciálním protějškem? Nezaujaly tě žádné naplánované události? Nemusíš hromadné akce s mnoha lidmi? 
Služba "Zprostředkování kontaktu na jeden protějšek za účelem domluvení osobního setkání" je nejefektivnější způsob seznámení. Do 3 dnů získáš kontakt a můžeš si domluvit rande. Zašli koordinátorovi své foto, stručný popis a zálohu 5000 Kč. Agentura ti zašle a doporučí několik protějšků, pokud tě jeden z protějšků zaujme, bude ti zaslán kontakt za účelem domluvení osobního setkání. Více o službě 


Údaje vložené do osobního 
profilu se nikdy nebudou zobrazovat ostatním uživatelům, data pomáhají pořadatelům efektivně organizovat události. 


Akce dle data
    Akce dle regionů    Regionální organizátoři    Platební metody    Nápověda    Provozní podmínky   Deaktivovat profil či zprávy


zážitek
  |  adrenalin  |  společná zábava  |  vážné seznámení  |  poznej nová místa  |  rozšiř si obzor a okruh svých známých

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí. Akce jsou v souladu s vládním nařízení ohledně počtu osob jedné skupiny a rozestupů jednotlivých skupin.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ