Buď vnímavější, nauč se lépe naslouchat svému tělu a rozvíjej svou intuici

Workshop "Buď vnímavější, nauč se lépe naslouchat svému tělu a rozvíjej svou intuici"


Jde o moderovaný workshop a debatu o intuici a lidském duchu.

Naučte se lépe naslouchat svému duchu. Osvoboďte svou potlačenou intuici a dovolte intuici, aby vám začala radit v rozhodování.

Do workshopu patří i debata o uspokojování potřeb našeho těla, způsobu myšlení, upřímnosti v komunikaci a psaném i mluveném slovu.

Používejte svůj jazyk tak, aby vám neškodil. Workshop vám pomůže si uvědomit, jak byste se měli k sobě chovat a jak přistupovat k potřebám našeho těla.

Znovu si osvojíte správný vztah k sobě samým, díky kterému získáme vděčnost, radost z bytí, chuť život naplno prožít, spontánnost, hravost, nadhled, sebe-jistotu a ve výsledku i přeplnění štěstím a láskou. Vše začíná uvědoměním, následuje rozhodnutí, konání, díky činnosti a skutkům se vytváří návyk a z návyku se vytvoří vlastnost neboli charakter.
Dostanete návod jak rozvíjet vlastní intuici, jak se chovat k našim tělům, jak zacházet s fyzickými potřebami. 

Přítomnost není nic jiného než výsledek všech našich předchozích rozhodnutí. 

Workshop koná se většinou v pátek či sobotu od 18:00 nebo 18:30 hodin. Časová náročnost: 2 hodiny

Cena: v předprodeji 100 Kč; v hotovosti na místě 200 Kč

Česky English Ruština

Na této stránce najdeš info o naučném workshopu "Jak být vnímavější, nauč se lépe naslouchat svému tělu a rozvíjej svou intuici", který pořádá zážitková, cestovní a seznamovací agentura SBLIŽUJEME.CZ  


 

Neoslovila tě žádná naplánovaná akce? Zašli svůj návrh na prefervanou akci pořadateli. Provozovatele můžeš kontaktovat na info@sblizujeme.cz nebo pomocí formuláře

Máš zájem o vážné seznámení? Dáváš přednost "one-to-one" komunikaci a individuálnímu setkání jen s jedním potenciálním protějškem? Nezaujaly tě žádné naplánované události? Nemusíš hromadné akce s mnoha lidmi? 
Služba "Zprostředkování kontaktu na jeden protějšek za účelem domluvení osobního setkání" je nejefektivnější způsob seznámení. Do 3 dnů získáš kontakt a můžeš si domluvit rande. Zašli koordinátorovi své foto, stručný popis a zálohu 5000 Kč. Agentura ti zašle a doporučí několik protějšků, pokud tě jeden z protějšků zaujme, bude ti zaslán kontakt za účelem domluvení osobního setkání. Více o službě 


Údaje vložené do osobního 
profilu se nikdy nebudou zobrazovat ostatním uživatelům, data pomáhají pořadatelům efektivně organizovat události. 


Akce dle data
    Akce dle regionů    Regionální organizátoři    Platební metody    Nápověda    Provozní podmínky   Deaktivovat profil či zprávy


zážitek
  |  adrenalin  |  společná zábava  |  vážné seznámení  |  poznej nová místa  |  rozšiř si obzor a okruh svých známých

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme členství.

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to ve všech krajích České republiky. Jezdíme s lidmi i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše foto, není třeba vkládat fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete zobrazovat svůj profil, upravovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účstnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ