Kurz přežití ve městě

Tento kurz jsme zahrnuli do naší nabídky v roce 2013 na základě rostoucích dotazů, jak si poradit v džungli velkoměsta. Ano, pravděpodobnost, že nastane krizová situace, závisí nejen na rizikovosti místa, ve kterém se nacházíte, ale taky na množství času, který v něm strávíme. Tím se dostáváme k tomu, že spíš se nám krizová situace stane ve městě než v přírodě díky množství času, který v něm trávíme.

Myslíte, že máte věci ve městě pod kontrolou více než v přírodě? Opak bych řekl je pravdou. Naše přežití v přírodě je do velké míry závislé na přípravě a plánování (štěstí přeje připraveným), které nám umožňuje předpověď počasí, víme, kam jdeme a s kým, nadmořská výška ve které se budeme nacházet a fauna kterou budeme procházet a od toho se odvíjející vybavení, které sebou budeme brát. Rizika ve městě se dají jen těžko předpovídat, protože jsou závislá převážně na lidském faktoru, který je špatně předvídatelný. Jak byste chtěli předvídat šíleného řidiče, který pojede proti Vám, nebo člověka který Vás přepadne, či napadení v nějakém klubu. Většinou, jak takovou věc zjistíte, už je pozdě a nemáte možnost výrazně lépe se na danou situaci připravit. Proto je důležite být maximálně připraven a dodržovat jistá pravidla a zásady.

Obsah kurzu:

  • vybavení, psychologie, strategie při krizových situací
  • jak předcházet krizovým situacím
  • taktika boje u jednotlivce a malých skupin
  • střelba z pistole a ze samopalu vzor. 58
  • praktická zkouška defenzivní střelby
  • reálná sebeobrana, boj se zbraněmi - možnosti ozbrojení a jejich efektivní využití
  • pamětní certifikát

Kurz přežití ve městě pro ženy i muže

 

Organizátor: Michal Halík     |      +420 775 141 231     |     halik@kurzypreziti.cz

Česky

Na této stránce najdeš info o naučných dobrodružných outdoor "Kurzech přežití ve městě", které požádá zážitková, cestovní a outdoorová agentura SBLIŽUJEME.CZ  


 

Nemáte rádi hromadné akce s mnoha lidmi? Dáváte přednost individuálnímu setkání?
Využijte službu "Zprostředkování kontaktu na jeden protějšek za účelem domluvení osobního setkání". Služba je určena pro náročné klienty. Jde o nejrychlejší způsob seznámení. Zašlete koordinátorovi Vaši fotografii, stručnou charakteristiku, popis preferovaného protějšku a zálohu 5 000 Kč. Agentura vyhledá v databázi vyhovující protějšky, které kontaktuje a zašle jim Vaše foto s charakteristikou. Zaujmete-li někoho, agentura Vám zašle fotku a popis těch protějšků, které mají zájem se s Vámi seznámit. Bude-li Vám někdo sympatický, pošleme Vám navzájem na sebe kontaktní údaje a pak už si sami můžete domluvit osobní setkání. Více o službě


Neoslovila Vás žádná naplánovaná akce? Zašlete svůj návrh na preferovanou událost pořadateli. Provozovatele můžete kontaktovat na info@sblizujeme.cz nebo pomocí formuláře


Údaje vložené do osobního profilu se nikdy nebudou zobrazovat ostatním uživatelům, data pomáhají pořadatelům efektivně organizovat události. 


Akce dle data
    Akce dle regionů    Regionální organizátoři    Platební metody    Nápověda    Provozní podmínky   Deaktivovat profil či zprávy

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí. Akce jsou v souladu s vládním nařízení ohledně počtu osob jedné skupiny a rozestupů jednotlivých skupin.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ