Nejsi přihlášen(a)! Rezervovat místo a objednat účast lze pouze po přihlášení do členské sekce.
Vstupné lze hradit kreditem při členském profilu,
navýšit kredit o CZK
Instrukce odeslat na email
Stav objednávky: Koupit vstupenku
Název události: Výprava do Skotských hor
Charakter akce: Aktivní dovolená
Datum, čas zahájení: 1.1.2020, 9:00
Doba trvání: 10 dnů
Počet volných míst: ženy: 4 muži: 4
Adresa: Praha Černý Most
GPS: 50.1107406737N, 14.5725900173E
Výše vstupného: Shodné pro muže i ženy
Cena zážitku v Kč: 8000
Průvodce: Samuel | 777640202 | info@sblizujeme.cz
Pro klienty z: Českobudějovicko, Českokrumlovsko, Jindrichohradecko, Pelhřimovsko, Písecko, Prachaticko, Strakonicko, Táborsko, Domažlicko, Chebsko, Karlovarsko, Klatovsko, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycansko, Sokolovsko, Tachovsko, Českolipsko, Děčínsko, Chomutovsko, Jablonecko, Liberecko, Litoměřicko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Ústecko, Havlíčkobrodsko, Královehradecko, Chrudimsko, Jičínsko, Náchodsko, Pardubicko, Rychnovsko, Semilsko, Svitavsko, Trutnovsko, Orlickoústecko, Blanensko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclavsko, Zlínsko, Hodonínsko, Jihlavsko, Kroměřížsko, Prostějovsko, Třebíčsko, Uherské Hradiště, Vyškovsko, Znojemsko, Žďársko, Bruntálsko, Frýdecko-Místecko, Karvinsko, Novojičínsko, Olomoucko, Opavsko, Ostrava-město, Přerovsko, Šumpersko, Vsetínsko, Jesenicko,

Informace


Procestuj s námi skotské hory, objev nejhezčí jezera a hrady. Výprava, kterou pořádá cestovatelský klub. Sdílíme náklady, výpravu pořádá neziskovka. Na trase, typu ubytování a programu se dohodnou samotní účastníci. 


Veřejná nezisková výprava pro skupinu nadšenců. Tentokrát procestujeme velký kus Skotska. Nocovat budeme střídavě v hostelech či B&B a ve stanech. Budeme podnikat celodenní pěší výpravy do okolích hor, na zajímavé vrcholy nebo podél pobřeží. Doprava z ČR do Skotska devítimístným mikrobusem. Náklady na ubytování a cestu se rozdělují mezi účastníky. Desátý a další účastníci se mezi sebou domluví na tom, kdo z nich vezme své auto. Program a místa zájmu je otevřený, koordinátor Samuel Veselý rád program přizpůsobí vašim preferencím. Program a trasa cest se domluví mezi jednotlivými účastníky při telefonické debatě. Jídlo si v lokalitě každý koupí za své. Nástupní místa: Liberec, Turnov, Mladá Boleslav, Praha, Lovosice, Ústí n. Labem. Výpravu pořádá www.cestovatelskyklub.cz


Uzávěrka účastníků 18.2.2020 18:00. Orientační předpokládané náklady: 11000 Kč/osoba. Více na tel. 777640202

Objednat účast a uhradit účastnický poplatek kreditem?

Česky
 

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ