Stav objednávky: Koupit vstupenku
Název události: Turistika Broumovské stěny - skály, vyhlídky
Charakter akce: Pěší poznávací výlet pro nezadané
Datum, čas zahájení: 7.9.2019, 9:00
Doba trvání: 10 h
Počet volných míst: ženy: 20 muži: 20
Adresa: Nádražní 75/7, 500 02 Hradec Králové
GPS: 50.2159812305N, 15.8140736817E
Výše vstupného: Shodné pro muže i ženy
Cena zážitku v Kč: 499
Průvodce: Samuel | 777640202 | info@sblizujeme.cz
Pro klienty z: Pelhřimovsko, Jablonecko, Havlíčkobrodsko, Chrudimsko, Jičínsko, Náchodsko, Pardubicko, Rychnovsko, Semilsko, Trutnovsko, Orlickoústecko, Jihlavsko,

Informace


Uzávěrka účastníků: 4 dny před akcí 


Charakter akce:
Akce pro nezadané ze všech koutů ČR.  Pohodový pěší výlet pro všechny věkové kategorie. Určeno pouze pro členy s rozšířeným seznamovacím profilem. Událost je příležitost k setkání s dalšími nezadanými lidmi. V průběhu pěšího výletu budete mít možnost se pobavit s jakýmkoliv účastníkem. Budete-li chtít, sami se seznámíte. Agentura nebude předávat tvé kontaktní údaje jiným účastníkům.

Lokalita a sraz:
Sraz buď v 10:15 v lokalitě Broumovské stěny, parkoviště před "Hvězdou" nedaleko kaple Panny Marie Sněžné, obec Hlavňov.
Nebo v Hradci Králové v 9:00 u terminálu autobusového nádraží, ulice Nádražní 7, 502 00 Hradec Králové (GPS: 50.2151008N, 15.8140106E).
Nezapomeňte agentuře nahlásit místo srazu. Doprava z Hradce Králové na Bromovské stěny a zpět bude řešena spolujízdou (majiteli auta přispějete na pohonné hmoty).

Program:
Nejprve navštívíme kapli a vyhlídku s dech beroucímy výhledy daleko do kraje. Následně vyjdeme jiho východním směrem po červené turistické cestě. Na trase nás čeká mnoho zajímavých skalních útvarů, vyhlídky, několik míst vhodných pro odpočinutí a piknik (lavičky, stoly, přístřeší). Doporučený okruj je 5,5 km dlouh. Doba čisté chůze 110 minut.
Bude-li zájem, můžeme udělat i delší okruh. Na závěr se stavíme v jedné z otevřených restaurací, tam se posilníme a popovídáme. Odvoz zpět do Hradce Králové či jiných měst při cestě bude zajištěn, je třeba jej domluvit předem.
Nejpozdější pravděpodobný návrat do Hradce Králové v 19:00. Vše de domluvy. Od skupiny se jednotlivec může kdykoliv oddělit a může se vydat na cestu domů.
Trasa cesty z Hradce do lokality
Trasa nejkratšího doporučeného pěšího okruhu

Ostatní:
Vzdálenost pěší trasy: od 5,5 km (čistá doba chůze cca 1:50), půjde se po lesních cestách.
Doba trvání akce: až 8 hodin 
Minimální počet účastníků: 6
Maximální počet účastníků: 200
Událost se koná za každého počasí, vemte si pohodlné turistické boty, batoh s vodou a svačinou, pláštěnku.

Foto

Objednat účast a uhradit účastnický poplatek kreditem?

Česky
 

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ