0rganizátoři a externí moderátoři

 

        Samuel Veselý  
    +420 777 640 202
    info@sblizujeme.cz
  Skype:  
  Facebook: http://facebook.com/veselysamuel

V dnešní uspěchané době mají lidé málo příležitostí k zábavě, odpočinku, relaxu či k tomu, aby se potkali s lidmi, kteří mají podobné zájmy. V zaměstnání jsou na nás všechny kladeny ohromné nároky, díky tomu mnohdy nemáme chuť či energii zajít do společnosti a tak se setkat s lidmi, případně se seznámit. Z tohoto důvodu není lehké si najít spřízněnou duši či životního partnera

Vytváříme příležitosti, bavíme a sbližujeme lidi. Podporujeme reálné face to face setkání dvou nebo vícero zájemců o vážné seznámení. Věříme, že při několika minutovém osobním setkání poznáte člověka mnohem lépe, než při dlouhodobém dopisováním na internetových seznamkách či na sociálních sítích. Zastávám názor, že nás každé jednotlivé osobního setkání, a to s jakýmkoliv člověkem, vždy obohatí, mnohdy motivuje, inspiruje, nabije či potěší.

Našim úkolem je plánovat zajímavé události. Vytváříme přiležitosti k tomu, abyste příjemně strávili volný čas a dostali možnost někoho potkat nebo se s někým seznámit. Možná na první navštívené události nenajdete svou celoživotní lásku, zaručujeme, že se budete skvěle bavit a poznáte další prímové lidi z vašeho okolí. Od 1.1.2011 aktivně seznamuji lidi z celé České republiky a společně s dalšími báječnými organizátory pořádáme zábavně-seznamovací akce pro nezadané ve všech krajským městech a Praze. Seznámili jsme již stovky lidí, rádi seznámíme i Tebe ;-)

Organizátorka Mladoboleslavsko a Českolipsko Veronika Stachová   Veronika Stachová

Externí moderátorka na MladoboleslavskuČeskolipsku, Mělnicku. Organizuje venkovní aktivity,  zážitkové výlety a víkendové události. 

 

organizator sblizujeme.cz Michal Špičan Olomoucko   Michal Špičan

Externí moderátor Karaoke akcí na Olomoucku, Prostějovsku, Šumpersku, Přerovsku, Bruntálsku, Jesenicku

Při mém prvním setkání se seznamovací agenturou SBLIZUJEME.CZ jsem okamžitě věděl, že to je ONO a s těmito lidmi chci spolupracovat. V oblasti zábavy pracuji již od roku 1991 a profesionálně více než 3 roky, kdy se snažím (pod hlavičkou kalliope.cz) mezi lidi vnést dobrou náladu a pohodu. Agentura SBLIZUJEME.CZ navíc plně splňuje moje představy o tom, jak pomáhat lidem, kteří chtějí někoho NAJÍT, nebo jen potkávat další lidi a namají k tomu v tomto uspěchaném století dostatek příležitostí. V dnešní digitalní době se lidé seznamují většinou na dálku přes internet a obrazovku monitoru. Tady však zábavnou formou potkáte někoho osobně a přitom diskrétně!!! Pro mě tato spolupráce není prací ale posláním. Hezký den všem a těším se na setkání s vámi.
 

 Organizátor SBLIZUJEME.CZ Ludmila Lošáková-Ostravsko, Zlínsko, Novojičínsko, Vsetínsko, Frýdecko-Místecko    Ludmila Lošáková

Externí moderátorka akcí na Ostravsku, Zlínsku, Novojičínsku, Vsetínsku, Kroměřížsku, Frýdecko-Místecku, Opavsku

Jsem  společenská a kreativní a nemám ráda stereotyp. Proto mě oslovila tato agentura, ve které se můžu realizovat, pobavit se a seznámit se se zajímavými lidmi. A proto „ přijďte mezi nás a zažijte, co jste ještě nezažili“ – seznámení, výlety, zábava.
 

 Organizátor SBLIZUJEME.CZ Zora Szabová České Budějovice ceskobudejvicko Český Krumlov    Zora Szabová

Externí moderátorka akcí na Českobudějovicku

V dnešní době mnoho lidi trpí nepochopením, odcizením a samotou, proto považuji za velmi prospěšné různé aktivity, které seriózně podporují vznik a rozvoj vztahů, ať vážných či přátelských. 

Způsob seznamování ve stylu Speed dating se mi na první pohled zalíbil. Domnívám se, že se do dnešní doby přímo ideálně hodí. Je málo pravděpodobné, že někde jinde budete mít možnost osobně poznat během krátké doby tolik potenciálních protějšků, jako na našich akcích. Těším se na setkání s Vámi a přeji všem krásné naplňující vztahy :-)
 

 

Česky English Ruština

Jsi na stránce s přehledem externích spolupracovníků.

Využij rezervační systém. Svou účast rezervuj vždy jako přihlášený člen nejpozději 7 dní předem.

Vstupné se nejsnadněji hradí předplaceným kreditem. Navyš si členský kredit.

Poskytujeme osobní koučing a individuální poradenství. Jde o privátní konzultace se vztahovým odborníkem. Na osobní schůzce můžeš být sám(a), nebo se svým známým (Tvůj doprovod).


Nemáš rád(a) hromadné akce s mnoha lidmi? Dáváš přednost individuálnímu setkání?
Využij službu INDIVIDUÁLNÍ RANDE. Zprostředkujeme kontakt na jeden vhodný kompatibilní protějšek za účelem domluvení osobního setkání.
Služba určena pro náročné. Rychlý a efektivní způsob seznámení. Zašli koordinátorovi svou fotografii, stručnou charakteristiku, popis preferovaného protějšku a zálohu 5 000 Kč. Agentura v databázi vyhledá vhodné protějšky, ty osloví s možností se s Tebou bezplatně seznámit. Pokud Tebou dodaný text a foto zaujme, zašleme i Tobě foto včetně charakteristiky doporučeného protějšku. Zaujme-li i Tebe doporučovaná osoba, obdržíš na ni kontakt za účelem domluvení osobního setkání. Více o službě


Akce
   Regiony   Provozní podmínky   Předplatit kredit   Členská smlouva   Zastavit příjem zpráv   Zrušit členství

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme členství.

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to ve všech krajích České republiky. Jezdíme s lidmi i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše foto, není třeba vkládat fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ČLENSKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete zobrazovat svůj profil, upravovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účstnický poplatek (vstupné):

ZŘÍDIT ČLENSTVÍ

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ