References - What the participants say?

"I want to thank you again. My friend persuaded me to participate. After the divorce, I was not feeling too great and I did not want to go out. It was a big success for me to even be there. The first person to sit opposite me was Daniel and after the coversation with him I felt like I didn’t need to meet anyone else. Those 7 minutes passed very quickly :) Since then we have met quite often and have discovered that we live close to each other. We have the same social circle but, if it wasn’t for you we probably would never have met. Your grateful client, Iva."

"It's a very interesting possibility. People should try out new things, and it’s a good way to find a new partner, so why not give it a go..."       (female, 43 years)

"The evening pleasantly surprised me , I did not expect much from it, but I have to admit it was a very pleasant evening. The most difficult thing for me is establishing contact with women, because I'm not naturally outgoing. But here I felt that we were all in the same position and I was able to communicate freely and openly with others. I felt very relaxed and enjoyed the whole evening" (male, 38 years old)

"I want to highly commend you for the event last night and would give you 10 out of 10. I didn’t even notice there was music playing in the background, which is a good sign to me that evryone was having a good time." (female, 35 years)

"I would like to thank you very much for a very enjoyable evening in a friendly atmosphere. Initially I felt a little shaky , but I soon relaxed and the speed-dating event turned out to be everything I‘d hoped for. I was surprised and pleased when the answer came that it was from the girl I liked the most, who impressed me at first sight. I was really happy during the evening. So I owe you many thanks and I would highly recommend your events to anyonel who is hesitant to give them a try" (male, 35 years old)

From one of the event co-ordinators at Klatovy: "The evening was excellent; everyone was having fun and any nervousness quickly faded even though some were telling me they couldn’t imagine themselves enjoying it. Pretty soon we couldn’t even hear the music because of the conversations. Everyone stayed on even after the official programme finished, and it was a very pleasant time"

 
You can find more references on Facebook

The second unorganised part of some events contains Karaoke amusement. The Karaoke evenings are organised in these towns: Olomouc, Ostrava, Šumperk, Prostějov, Přerov, Zlín, Brno, Jihlava, Pardubice, Hradec Králové.  

The photoes are published with the approval of participants.

Česky

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme osobní účast na pořádáných událostech. 

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to v různých koutech České republiky.  S členy jezdíme i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ZÁKAZNICKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete editovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit vlastní objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou  veškeré poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účastnický poplatek (vstupné):

VYTVOŘIT PROFIL

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ