Sign in | My personal profile

If you're interested in some events, fill in this short personal form.

You will be allowed to enter the event if you book the event from self-service customer section. You will be asked here to create a unique nickname and password that will provide you the access to the customer section.

Security
Any data that you pass to the organiser through this form willn't be published or displayed on web site. This service isn't the photo online dating site. This data are assigned to help the organiser to organise events and to offer you the most suitable venue. The contacts will be passed on to other participant only in the case of mutual agreement. 

The act of completing a personal profile, registering a username and password in the self-service customer section is charged by one off lifetime fee 399 CZK. 

Main page
Vyplnění tohoto rozšířeného dotazníku stojí 399 Kč.
(Pro účast na událostech seznamovacího charakteru je nutné vyplnit rozšířený seznamovací profil)
Slevový kupón:
Don't have voucher? Leave empty
Údaje pro seznámení:
Fill in the information about the person you look for
What relationship are you looking for?
Členská smlouva (PDF ke stažení)
Česky English Ruština

Farmářské džemy a sirupy

Prodej dárkových poukazů: sport. zážitky, adrenalin

Sportovní zájezdy a výlety

Mikulášské rodinné nadílky, firemní besídky

Měli byste vědět:
Jsme zážitková a seznamovací agentura, nikoliv online seznamka. Nabízíme členství.

U nás se naživo potkávají lidé se zájmem bavit se, cestovat, sportovat, učit se nové věci nebo se seznamovat.

Pořádáme společenské události zábavného, naučného, sportovního nebo seznamovacího charakteru a to ve všech krajích České republiky. Jezdíme s lidmi i do zahraničí.

Nevyžadujeme vaše foto, není třeba vkládat fotografie! Poskytnutá data se nezveřejňují na internetu, k datům mají přístup pouze organizátoři akcí.

ROZUMÍM

JIŽ JSEM ČLENEM, PŘIHLÁSIT SE DO ZÁKAZNICKÉ SEKCE

Členem se stane každý, kdo vyplní registrační dotazník. Akcí se mohou účastnit pouze členové. Máš-li zájem o účast na seznamovacích událostech, vyplň rozšířený seznamovací dotazník. Zájemci o účast na akcích musí využít náš rezervační systém. Svou účast rezervujte vždy jako přihlášení do členské sekce. Po přihlášení můžete zobrazovat svůj profil, upravovat poskytnuté údaje, rezervovat účast na dané události, uhradit účastnický poplatek z předplaceného kreditu nebo zobrazit objednávky a info o přijatých platbách. Členství můžete kdykoli zrušit a tím se smažou poskytnuté údaje.

ROZUMÍM

Účstnický poplatek (vstupné):

VYTVOŘIT PROFIL

PŘEJÍT NA SEZNAM BUDOUCÍCH AKCÍ