Termín akce: 27.5.2016

Dvoudenní veřejný trip do Alp za ferátami a alpskými vrcholky.
1) Sobota ráno: Lezení na novou ferátu Mahdlgupf u obce Weisenbach am Attersee, vrch feráty je v nadmořské výšce 1261 m, leze se až 3 hodiny.
2) Neděle ráno: Lezení na ferátu Wolfgangsee Postalmklamm Klettersteig, ketrá je v rokli a 
3) dobrovolný pěší výšlap na vrch hory Rinnkogel, 1823m


Návrat v neděli do 22:00. Vstupné/cena zážitku 1500 Kč. Cena je stanovena na 4 osoby v osobním autě. V ceně je zahrnuta doprava Z Prahy Cerného Mostu do Alp a zpět. Lze nabrat v Ústí nad Labem, Roudnici, Táboře, Českých Budějovicích. Pokud byste rádi spali v penzionu či a kempu, pak ceně není zahrnuté ubytování ani nocleh v kempu.
Potřebná výbava: turistická obuv (dva páry bot, doporučují se boty s tvrdou podrážkou, ferátová obuv), nepromokavá bunda, čepice a rukavice, kdybyna vrcholu nebylo pěkné počasí, batoh, svačina, spacák, případně stan (pokud chcete nocovat v kempu), trekové hole výhodou.
Více na telefonu.

V ceně je doprava tam a zpět, dálniční poplatky, dálniční známka, organizace, průvodcování v sobotu a neděli.

Url: http://www.klettern-attersee.at/

http://www.cestydoprirody.cz/pruvodce/via-ferrata/22-postalmklam-klettersteig-lanove-centrum-v-soutesce

Informace

Stav objednávky: Koupit vstupenku
Charakter události: Dvě feráty a jeden alpský vrchol během dvou dnů
Název akce: Veřejná přátelský poznávací outdoor
Datum: 27.5.2016
Zahájení: 23:30
Adresa: sraz před KFC Centrum Černý Most u Makro; Chlumecká 765/6, Praha-Černý Most
GPS: 50.1086485N, 14.586623400000008E
Pro klienty z: Praha-město, Benešovsko, Berounsko, Kladensko, Kolínsko, Kutnohorsko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Praha-východní, Praha-západní, Příbramsko, Rakovnicko, Českobudějovicko, Českokrumlovsko, Jindrichohradecko, Pelhřimovsko, Písecko, Prachaticko, Strakonicko, Táborsko, Domažlicko, Chebsko, Karlovarsko, Klatovsko, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycansko, Sokolovsko, Tachovsko, Českolipsko, Děčínsko, Chomutovsko, Jablonecko, Liberecko, Litoměřicko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Ústecko, Havlíčkobrodsko, Královehradecko, Chrudimsko, Jičínsko, Náchodsko, Pardubicko, Rychnovsko, Semilsko, Svitavsko, Trutnovsko, Orlickoústecko, Blanensko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclavsko, Zlínsko, Hodonínsko, Jihlavsko, Kroměřížsko, Prostějovsko, Třebíčsko, Uherské Hradiště, Vyškovsko, Znojemsko, Žďársko, Bruntálsko, Frýdecko-Místecko, Karvinsko, Novojičínsko, Olomoucko, Opavsko, Ostrava-město, Přerovsko, Šumpersko, Vsetínsko, Jesenicko,
Cena události: 1500 Kč
Průvodce: Samuel | 777640202 | info@sblizujeme.cz

Foto

Česky English Ruština
 

Hudební vystoupení, koncerty, oslavy, svatební obřady. Hudba klasická, filmová, swingová, populární. Hra na housle, klavír a klávesy