Termín akce: 20.10.2017

Vztahy. Jsou všude kolem nás. Partner, partnerka, rodiče, děti, kolegové, přátelé. A jeden je i v nás - vztah k sobě. Vztahy jsou nosné téma našeho Života. Definují jeho kvalitu. Pěstujeme si je, abychom byli milováni a milovali, abychom se cítili skvěle i společně tvořili a rostli. 

Proč tomu tak někdy není? Proč sobě nerozumím a zažívám ty samé věci dookola? Proč nerozumím druhému a prožívám nesoulad? Jaktože se cítim frustrovaný/á, nepochopený/á a nepřijatý/á?
 
Na tomhle workshopu se vedení péčí zkušeného páru Lukáše a Lucie, podíváme velice konkrétně a odvážně a zároveň hravě a uvolněně na to, co si přejeme ve svém prožívání vztahů pozmenit, jak se projevit, komunikovat, zažívat emoce, tvořit i posouvat hranice, hrát si a současně být zodpovědný a mnoho dalšího. Vše v atmosféře bezpečí a důvěry. Nebudeme jen u teorie, zažijeme si i několik aktivit, aby se v nás nové zakotvilo prožitkem.
Budeme se smát i bavit a současně se pravdivě dívat na sebe a získavat nové perspektivy. Čím víc pravdy a autenticity vrhneme na své nitro, tím jasnější kroky k proměně vyplynou. Společně odhalíme, že se ve vztazích můžeš cítit svobodněji i Ty!

Workshop je vhodný pro každého, kdo zažívá vztah, ve kterém se chce cítit líp. Jestli je to vztah partnerský, rodinný, pracovní či kamarádský a nebo "jen" ten jediný každodenní vztah - k sobě samému, nezáleží, všechny jsou stejně důležité a propojené. Ukážeme Ti jak ;-)
 
Se svou pozorností se na Tebe těší pár Lukáš a Lucie

Informace

Stav objednávky: Koupit vstupenku
Název akce: Workshop - Sebeláska a vztahy
Datum: 20.10.2017
Zahájení: 18:00
Místo konání: Ateliér u Lukáše a Lucie
Sraz na adrese:
Žateckých 844/26; 140 00 Praha 4
(zvonek 27 - Obermannová; 3. patro)
Pro klienty z: Praha-město, Praha-východní, Praha-západní,
Věková kategorie: Muži i ženy, jednotlivci i páry, bez omezení veku
Cena události: 500 Kč
Průvodce: Lukáš a Lucie | 725017253 | lukasblazej@gmail.com
Česky English Ruština
 

Hudební vystoupení, koncerty, oslavy, svatební obřady. Hudba klasická, filmová, swingová, populární. Hra na housle, klavír a klávesy