Termín akce: 14.6.2016

Chceš zjistit své možnosti? Sobotní extrémní pěší výstup na strmou horu Traunstein a sestup po Via ferrata k jezeru Traunsee. Nedělní via ferrata lezení na známé SISI Loser klettersteig. Veřejná událost pro všechny ženy a muže, kteří mají zkušenosti s via ferrata lezením. Kdo se k nám přidá?
 
Výjezd v úterý v 22:00 z Teplic. V Praze (22:50) a v Českých Budějovicích (00:45) lze též nastoupit. Příjez na místo k jezeru Traunsee do města Gmunden v sobotu mezi 4:00 a 5:00. Ve středu ráno buď zůstanete u jezera, nebo se můžete s ostatními účastnit extrémně strmého výstupu na horu Traunstein (1691m) odkud lze dolů k jezeru sestoupit po ferátě. Pěší výstup na vrchol trvá 3 hodiny. Sestup trvá asi 3 až 4 hodiny. Na vrcholu jsou horské restaurace. Pokud se rozhodnete zůstat u jezera, je možnost si zapůjčit šlapadlo či loď na elektrický pohon či se slunit na promenádě nebo v přístavu. Z města vede na vedlejší kopec kabinová lanovka.
Přespání buď v autě nebo ve stanu.
 
V čtvrtek 16.6 v 6:00 se auty přesuneme do obce Altaussee pod horu, kde nás čeká pouze feráta lezení na skále s obtížností C a D. Loser "SISI" feráta nad jezerem Altausseer see. Pokud nemáte vybavení své, můžeme zapůjčit.
 
Návrat do Prahy ve čtvrtek do 22:00. Návrat do Teplic do 22:50.
 
Cena 1800 Kč/osobu.
Jedná se o událost zážitkovou, nikoliv seznamovací. Nutný dobrý zdravotní stav. V ceně je zahrnuta organizace, průvodce/guide po celou dobu tripu, doprava z Česka do Alp a zpět, pohonné hmoty a dálniční poplatky.
Počet aut a lidí v jednom autě se bude odvíjet od počtu zúčastněných lidí.
Za závaznou rezervaci se počítá včasné uhrazení vstupenky v plné výši na portále www.sblizujeme.cz (stručný profil a založení účtu je zcela ZDARMA)
 
Povinná výbava: 2x boty na turistiku, helma, feratový set, batoh, nepromokavá bunda, svačina, pití, spacák, podložka, lékárnička, pláštěnka.
 
Doporučená výbava: trekové hole, plavky na koupání v jezeře, eura na útratu, feráta rukavice, stan.
 
Více na +420 777640202 nebo info@sblizujeme.cz

Informace

Stav objednávky: Koupit vstupenku
Charakter události: Trip do rakouských Alp; hora Traunstein, přístav Gmunden, jezero Traunsee, Loser SISI ferata
Název akce: Veřejný zážitkový adrenalin trip pro zdatné ženy a muže
Datum: 14.6.2016
Zahájení: 22:50
Adresa: sraz před KFC Centrum Černý Most u Makro; Chlumecká 765/6, Praha-Černý Most
GPS: 50.1086485N, 14.586623400000008E
Pro klienty z: Praha-město, Benešovsko, Berounsko, Kladensko, Kolínsko, Kutnohorsko, Mělnicko, Mladoboleslavsko, Nymbursko, Praha-východní, Praha-západní, Příbramsko, Rakovnicko, Českobudějovicko, Českokrumlovsko, Jindrichohradecko, Pelhřimovsko, Písecko, Prachaticko, Strakonicko, Táborsko, Domažlicko, Chebsko, Karlovarsko, Klatovsko, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycansko, Sokolovsko, Tachovsko, Českolipsko, Děčínsko, Chomutovsko, Jablonecko, Liberecko, Litoměřicko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Ústecko, Havlíčkobrodsko, Královehradecko, Chrudimsko, Jičínsko, Náchodsko, Pardubicko, Rychnovsko, Semilsko, Svitavsko, Trutnovsko, Orlickoústecko, Blanensko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclavsko, Zlínsko, Hodonínsko, Jihlavsko, Kroměřížsko, Prostějovsko, Třebíčsko, Uherské Hradiště, Vyškovsko, Znojemsko, Žďársko, Bruntálsko, Frýdecko-Místecko, Karvinsko, Novojičínsko, Olomoucko, Opavsko, Ostrava-město, Přerovsko, Šumpersko, Vsetínsko, Jesenicko,
Cena události: 1800 Kč
Průvodce: Samuel | 777640202 | info@sblizujeme.cz

Foto

Česky English Ruština
Via ferráta #klettersteig #hora #vrchol #horská turistika #lezení #lowcost  #trip  #poznávací zájezd  #expedice

Hudební vystoupení, koncerty, oslavy, svatební obřady. Hudba klasická, filmová, swingová, populární. Hra na housle, klavír a klávesy