Už nechcete být sami? Víme, jak to změnit

Zdroj: Mediashow.cz

Možná patříte mezi singles a tento stav byste už nejraději změnili. Volnost a dostatek času na vlastní zábavu, práci a cestování je sice příjemné, ale být s někým ve vztahu je často lepší. Pokud se dva správně najdou, mohou tvořit tandem a v mnoha věcech si vypomoci. Ponechme stranou dlouhodobý vztah či manželství. Zaměřme se na počátek tvorby partnerství, na samé začátky. I ty ale bývají těžké, zvláště, když hledáme vhodný protějšek. Není nutné oslovovat kdekoho na ulici, ani si vytipovávat potencionálního partnera v práci. Nemusí se hodiny trávit u internetu na sociálních sítích a seznamkách. Je to rizikové, často neúspěšné a stejně je nutné se osobně sejít.

Originální seznamka

Proto je lepší jít takříkajíc na jistotu a štěstí naproti. Sbližovat se lze na speciálních akcích, které jsou vhodné pro muže a ženy. Zvláště pro ty starší, kteří mají pocit, že vhodného partnera už nelze najít.

Kde se nejlépe seznamuje? Přece tam, kde jsou muži a ženy, kteří jsou sami, mají chuť se seznámit a nehrozí tak riziko neúspěchu ve vyslovění věty: Jsem zadaná/zadaný.

To se děje na organizovaných setkáních, na kterých se lidé s touhou najít partnera setkají na jednom místě a mohou se vzájemně seznamovat. Je to bezpečné, na úrovni a zábavné.

Agentura SBLIŽUJEME.CZ

Specialistou na pořádání techto akcí je Agentura SBLIŽUJEME.CZ, která vytvoří podmínky pro seznamování mužů a žen. A to po celém Česku.

Přitom na představu dlouhých dotazníků lze zapomenout. Není nutné ani nahrávat či posílat fotografie. Jen co je nutné, je vyplnit krátký dotazník, aby ten, kdo se chce seznámit, byl zařazen do té správné skupiny.

Agentura na základě těchto údajů sestaví vhodné skupiny lidí, kteří mají něco společného. Například region, zájmy, vzdělání... Potom připraví schůzky v daném městě a pozve adepty na seznamování. To se koná nejčastěji v restauraci, při bowlingu či na jiném atraktivním a vhodném místě.

A jak taková speed dating probíhá? Klade se důraz na to, aby se lidé na zábavně seznamovací akci cítili dobře. Díky tomu mohou na setkání chodit opakovaně do té doby, než najdou vodný protějšek. Seznamování je především o zábavě.

Přidanou hodnotou je možnost potkat a seznámit se s dalšími lidmi. Na těchto akcích vznikají nová přátelství, nové obchodní partnerství a partnerské vztahy.

Vyzkoušejte agenturu SBLIŽUJEME.CZ, jejíž motto zní: Sbližujeme celé Česko, sbližování u nás k mání, na pivko i k milování...

Vyplňte stručný osobní profil, přijďte na akci, bavte se a najděte nové přátele či lásku. Více na www.sblizujeme.cz

Česky English

Hudební vystoupení, koncerty, oslavy, svatební obřady. Hudba klasická, filmová, swingová, populární. Hra na housle, klavír a klávesy