Zábavné seznamovací akce v oblíbeném stylu speed dating "rychlý rande"

Zveřejněno v roce 2013 na INFORMUJI

Sbližujeme celé Česko, fandíme novým kamarádským i vážným vztahům. Pořádáme zábavně seznamovací společenské večery ve stylu speed dating.

Přijďte za námi, potkáte nové zajímavé tváře, příjemně si popovídáte, budete se bavit a možná se i seznámíte. 

Hledáme za Vás, dle vašich požadavků provádíme předvýběr lidí, kteří se k vám hodí nebo se kterými sdílíte stejné záliby.

Všechny Vám podobné lidi pozveme na jedno místo a Vy máte možnost tyto prima lidi poznat, případně se seznámit.

Při našem seznamování formou ""rychlé rande"" u nás zakusíte bezpečný adrenalin, zažijete báječnou atmosféru moderovaných večerů plných zábavy a mnohočetného setkání se zajímavými lidmi.

Některé z vás zaujme možnost se vážně seznámit, jiní ocení možnost výběru a větší počet podobných lidí na jednom místě, jiní ocení možnost najít nové kamarády a rozšířit si okruh známých

Dle počtu potvrzených zájemců může akce proběhnout i dříve. Pakliže by bylo nutné změnit termín akce, pak bude uhrazeným zákazníkům s 
dostatečným předstihem sdělen nový termín.  Pokud se Vám nový termín nebude  hodit, vstupné Vám nepropadá, můžete si v zákaznické sekci zvolit termín nový. Pakliže to jen půjde, přizpůsobíme se Vašim požadavkům ohledně termínu. 

Vstupné je třeba uhradit předem na účet 2800123737/2010 uvedený na webu. Jako variabilní symbol použijte číslo Vašeho osobního profilu, které Vám bude rovněž zasláno na email.

"Sbližování u nás k mání, na pivko i k milování...proto zkuste své štěstí s námi..." 

Česky English

Hudební vystoupení, koncerty, oslavy, svatební obřady. Hudba klasická, filmová, swingová, populární. Hra na housle, klavír a klávesy